Zuzka Liebezeitová

Po dlouhé práci sama na sobě se musím s pokorou poklonit svému životu, který mě svou moudrostí dostal až do tohoto bodu, kde mám možnost cítit sama sebe, lásku a vědomí.

Už od útlého dětství mě zajímaly mezilidské vztahy a lidé jako takoví. Jako první jsem zkoumala vztah svých rodičů, kde jsem viděla jak špatná komunikace a jejich různá vlastní zranění ovlivňují energii celé rodiny. Nikdy jsem se nechtěla dostat do podobného vztahu, jako měli mí rodiče.

Nicméně jsem si prošla různými vztahy, kde se ukázalo, že právě naopak opakuji nevědomě jak chybné vzorce z rodiny, tak mé vlastní bloky a zranění, díky kterým jsem nebyla schopná prožívat šťastný život a milující vztah. Toto vše vyplulo na povrch po 7 letech partnerství a manželství, které bylo najednou v troskách. Nyní zpětně vidím, jak moc cenné a nenahraditelné jsou mezilidské a partnerské vztahy, díky kterým můžeme, i když někdy dost drasticky, poznat své vlastní nedostatky a proměnit je v dary pro svůj život.

Jako to nejdůležitější v mém životě se ukázal ŽIVOT sám o sobě. Někdy nám přijde krutý, nespravedlivý a nedokonalý, ale to jsou pouze naše iluzorní představy vytvořené v naší hlavě. Po dlouhé práci sama na sobě se musím s pokorou poklonit svému životu, který mě svou moudrostí dostal až do tohoto bodu, kde mám možnost cítit sama sebe, lásku a vědomí.

S neutuchajícím optimismem věřím v lidi, v jejich vnitřní božskou dokonalost a krásu a také v to, že všichni mají tady na Zemi možnost prožít láskyplný, vědomý a naplněný život.

Předtím, než jsem vstoupila do výcviku a naučila se používat metodu RE-CREATION, jsem byla opravdu zoufalá ze svého dosavadního života, ač se na povrchu zdál  téměř dokonalý - dvě zdravé děti, hodný manžel, dům, auto. Ale já měla neustále pocit, že "něco" je špatně. Vůbec jsem nebyla schopná pojmenovat, co se ve mně děje, proč cítím neustále smutek, proč pláču a jsem úplně bez energie a už vůbec jsem nevěděla, co s tím mám dělat.

Čirou "náhodou" jsem narazila na Danielu Aidan a její metodu RE-CREATION, která mi dala víru, že já sama můžu měnit a tvořit svůj život. Tato metoda mi pomohla přestat se neustále zabývat různými zatěžujícími a od reality odtrženými myšlenkami, kterých jsem měla plnou hlavu a konečně jsem začala vnímat své tělo, pocity a potřeby, které jsem někde hodně hluboko v sobě dávno pohřbila.

Proto jsem se rozhodla být lektorkou RE-CREATION  a dát ostatním lidem zkoušených životem naději, že vždy existuje možnost změnit svůj život k lepšímu. I když nám to může v tu chvíli připadat nemožné. Chci ostatním předávat své vlastní zkušenosti, kterými jsem prošla pomocí této metody, která je nesmírně jednoduchá, rychlá a především má okamžité účinky.

Chci ostatní podpořit, aby se nebáli udělat změny, aby se mohli posunout dál a aby si konečně začali plnit své sny a životní poslání.