Reakce a ohlasy účastníků workshopů a kurzů


"Člověk si osvojí techniky, které posílí tělo i duši, nastartuje ozdravné procesy a dostane se do vědomí. Techniky používám často, moc doporučuju, funguje to."

Honza, obchodní manažer

"Výcvik RE-CREATION mi ohromně pomohl. Ukotvila jsem se sama v sobě, vím kdo jsem, proč tu jsem. Mám dost sil na takový ten běžný život. Fakt se v tom cítím dobře. Přesto, že přicházejí ty výzvy. Ale chápu o čem jsou a co vlastně mám dělat. Můj život se hodně zjednodušil. A partnerský život se nám rozhodně zjednodušil."

Alena, obchodní ředitelka


"RE-CREATION mi pomohlo v době, kdy jsem se rozváděla a díky němu jsem tím prošla "dobře", což považuju za svůj zatím největší úspěch v životě. Opravdu nevím, jak by to bylo bez RE-CREATION! Získala jsem techniky k pomoci sobě samé. Jsem víc sama sebou. "

Petra C., sociální pracovnice


Pravidelné cvičení RE-CREATION pomáhá našim klientům na všech úrovních života

"Metoda RE-CREATION Systemics je úžasná ve své jednoduchosti, v tom, že ji mohu použít kdekoli, kdykoliv. A hlavně funguje, tělo začně okamžitě spolupracovat. V každodenním životě je to pro mne způsob, jak se udržet ve svém středu, rovnováze, udržet si správný nadhled a směr."

Renata - na volné noze

"Výcvik byl pro mě velmi přínosný - koučovací techniky, konstelace, astrologie i vše ostatní. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které byly zapadlé hluboko v podvědomí a možná mi bránily jít dát. Tím, že jsem si je uvědomila, jsem je mohla pustit ze svého vědomí. Cítím se nyní mnohem svobodněji, jsem radostnější, má hlava je čistší, nezatížená minulosti, jsem i více otevřená. Určitě jsem také mnohem klidnější, problémy řeším bez větších emocí."

Vlasta, manažerka farmaceutické firmy