Lenka Petáková


Vždy mě fascinovaly informace ohledně vyšších systémů, principů, smyslu života - proč život? proč tady? co je po smrti? jak to funguje? k čemu to celé je?

Vzpomínám si, že už jako dítě jsem ráda vzhlížela na noční oblohu, na hvězdy, na vzdálené světy a vždy jsem cítila jakousi úlevu, jakousi pomíjivost pozemského života a spojení s tím prostorem "tam daleko nahoře".

Na většinu otázek mi dala odpověď Kvantová astrologie®, ale stejně ve mně zůstal pocit chaosu - jak to, co jsem se dozvěděla, co někde ve mně rezonovalo, ladilo mi to a přijala jsem to, jak to propojit s reálným životem, jak najít a cítit v sobě všech 12 principů, na kterých je založený vesmír a všechny jeho součásti, tedy i Země a tedy i člověk? Jak se cítit v našem vesmíru doma? Jak jít stejnou vývojovou cestou jako náš vesmír? Jak se cítit bezpečně ve vesmíru a na Zemi?

RE-CREATION mi dalo nástroj, jak se z onoho chaosu dostat.

Srozumitelným způsobem ukazuje a zvědomuje všechny energie, které jsou součástí vesmírné jednoty a tedy i jednoty každého z nás. Jen jejich propojením a vyladěním můžeme dosáhnout vnitřního klidu a smíru - být ve smíru s vesmírem - s tím skutečným i tím naším vnitřním vesmírem.

Když cvičím RE-CREATION a dýcháním si vytvářím "vesmírné" energetické pole, cítím se být v kontaktu s universem, jeho součástí. Přináší mi to do života více klidu, porozumění a pochopení toho, co, jak a proč se mi děje. Zažívám tak více chvil plynutí životem a je mi v tom dobře. Když z tohoto stavu vypadnu, mám jednoduchý recept, jak se rychle vrátit zpět (jen musím chtít a dýchat).

RE-CREATION mi také pomáhá při "léčení" běžných nemocí sebe i mých dětí. Podaří-li se v počátku onemocnění správně rozproudit energii a nastartovat tak samoozdravný proces, často k žádné nemoci nedojde, když ano, trvá kratší dobu.

RE-CREATION je pro mě velikým podstatným dílkem do mé skládačky života, jeho pochopení, přijetí a žití.

Doplňuje a propojuje tak všechny více-méně fyzické směry, které mě životem provází - psychosomatika, homeopatie, aromaterapie, reflexní masáže apod. s univerzálními zákony vesmíru a života.

Sdílení a šíření informací o vyšších principech a systémech a tedy i cvičení RE-CREATION je součástí mého poslání. Cítím se dobře a naplňuje mě, když mohu pomoci jiným cítit se dobře.