8 důvodů proč milovat své bříško

26.04.2018

Nedávno jsem se přistihla, jak se velice kriticky dívám do zrcadla na své bříško a v duchu si říkám: "Do léta musím zhubnout." Koukám na sebe ze všech úhlů, zatahuji břicho a představuji si, jak vypadám v plavkách. 

Pak si ale uvědomím, že mi takhle není vůbec dobře. Cítím nepohodlí, tlak a nemám stažené pouze břicho, ale jsem stažená celá. Uvolním své bříško, pohladím ho a vím, že takto je to v pořádku - ano je vystouplé, měkké, po dětech malinko povislé. A když poskočím, tak se prostě lehce třese :) Ale je moje a moc dobře vím, jak je důležité mít ho uvolněné a to z mnoha dost dobrých důvodů.

Ptám se, KDO a PROČ vymyslel, že žena má mít ploché, vypracované a pevné břicho? KDO vymyslel všechny ty stahovací prádla, těsné kalhoty, které nedovolí našemu bříšku, aby se uvolnilo? A o co nás tím chtěl připravit?

Tady máte 8 opravdu dobrých důvodů, proč se tomuto hloupému trendu nepodvolit!

  1. Když povolíte bříško, okamžitě se Vám uvolní oblast srdce (srdeční čakra). Začne se pomalu znovu s důvěrou otevírat a vy budete opět CÍTIT sama sebe. Stanete se znovu tím nejpřirozenějším pro ženu - láskou.
  2. Uvolníte svou ženskou energii (vnitřní ženu), která konečně získá místo ve vašem životě, které ji právem patří.
  3. Celá se rozzáříte a budete vyzařovat svou ženskost. Budete se cítit krásně.
  4. Začne Vámi volně proudit energie - budete se cítit méně unavené a budete mít větší chuť do života.
  5. Přestanete mít tolik strach. Strach stahuje naše bříško, ale pokud, i když máte strach, ho vědomě uvolníte, uvolníte tím i strach ať už je z čehokoliv.
  6. Pokud trpíte zácpou, uvolněním bříška povolíte vnitřní svaly, které jsou v křeči a tím zpomalují peristaltiku a prokrvení vnitřních orgánů. Uvolněním těchto svalů vrátíte svá střeva zpátky do pohybu (života).
  7. Zmenší se bolest při menstruaci nebo ovulaci. Uvolněním hlubokých vnitřních svalů v břiše se vnitřní orgány krásně prokrví a získají živiny, které potřebují pro normální funkci. Může se vám i spravit menstruační cyklus.
  8. Budete umět přijímat bezpečně mužskou energii - sílu, ochranu a podporu od světa a mužů. Tady je velmi důležité přijímat tuto energii přes sluneční centrum za pupíkem, které umí mužskou energii přijmout bez toho, aby se naše vnitřní žena cítila v ohrožení (dle metody RE-CREATION).

Zdá se to být jednoduché "jen" uvolnit bříško.

Je to, ale proces.

V našem bříšku máme uložená různá zranění naší vnitřní ženy, která byla mnohdy celý náš život utlačovaná, zneužívaná, nepodporovaná a nucená žít podle pravidel mužského světa. Toto vše píšu z vlastní zkušenosti. Než jsem se naučila opravdu uvolnit bříško a tím se spojit se svou ženskou silou, probrečela, provztekala a prosebelítostnila jsem mnoho času. Rozhodně to ale všechno stálo za to. Dnes jsem žena, která je láskyplná, vědomá si své síly a především s touhou změnit s láskou tento svět k lepšímu.

Mějte rády své bříško, je to brána ke spokojenému, zdravému a láskyplnému životu.

Naučte se uvolnit své bříško jemným dechovým cvičením RE-CREATION.


© 2017 Autorka článku: Zuzka Liebezeitová, lektorka RE-CREATION