Kateřina Ulrychová

RE-CREATION je pro mě klíčem, kterým jsem odemkla svůj vnitřní potenciál, objevila sebe samu a našla své poslání.

"Konečne mohu být a jsem autentická!" ... byla moje vítězná věta při složení lektorských zkoušek metody Re-creation.

Ano, je pro mne důležité, být autentická, řídit se biorytmy svého těla v souladu s přírodními cykly, být součástí přírody a plynout řekou života tak, aby to pro mne bylo vždy v pořádku.

Díky RE-CREATION jsem se mohla spojit se svým tělem, každou jeho buňkou, vnímat rytmus života, dělat vědomá rozhodnutí a naslouchat svému vnitřímu kompasu. Naučila jsem se pracovat se svými emocemi, brát je jako ukazatele na mé cestě životem a konečně jsem se zbavila strachu, který se objevoval vždy, když měla přijít nějaká změna.

Stala jsem se rozkvetlou květinou v zahradě života :).

Na RE-CREATION se mi líbí, že si mohu sama, díky jednoduchému dechovému cvičení, harmonizovat všechna svá energetická centra v těle tak, jak momentálně potřebuji.

Toto cvičení praktikuji kdekoliv, třeba v autě, když vařím, když stojím ve frontě, prostě kdykoliv potřebuji. Mám jeden tajný tip a to, když potřebuji rychle usnout. Stačí pár nádechů nosem a výdechů ústy dolů do kotníků a za chvíli se oddávám blaženému spánku.

Pro mne, jako mámu čtyř úžasných dětí, se RE-CREATION stalo každodenní mantrou a elegantním řešením, jak se rychle ze stresu dostat do klidu, z nepohody do pohody, ze smutku do radosti, z letargie do akce, ze sourozeneckých bitek do společného objetí.

Pochopila jsem, že záleží na naší vědomé volbě, jestli opravdu chceme žít svůj vlastní život. Pokud ano, tak se nebudeme stačit divit, jak nádherný a radostný může být.