Daniela Aidan
Můj příběh a cesta života, tvoření a poslání

Jsem průvodkyně na cestě poslání, konzultantka,  expertka na systemiku, majitelka poradenské firmy a také autorka a lektorka metody RE-CREATION.

Díky této metodě pomáhám lidem uzdravit se na těle i na duchu, aby cítili sami sebe, svou sílu, lásku a radost v sobě, obnovili rovnováhu ve vztazích, rodině i práci a mohli tvořit, být sami sebou a žít to, pro co se zrodili. Naučím to i vás. Vstupte >>>>
Daniela Aidan - autorka metody RE-CREATION Systemics
Daniela Aidan - autorka metody RE-CREATION Systemics

    Jak jsem (s)tvořila metodu RE-CREATION SYSTEMICS?

Když jsem v roce 2012 objevila ve svém energetickém těle nové těžiště, bylo to jako dar z nebes. Najednou jsem se konečně cítila ve svém těle a sama v sobě doma. Stála jsem pevně nohama na zemi - snad poprvé v životě. Ten klid a mír a úleva, která se mi díky tomu šířila tělem, byla opojná.

Svět kolem jakoby rozkvetl

Svět kolem jsem viděla jasněji, ostřeji, se všemi detaily. I barvy náhle byly sytější a krásnější. Všechnu sílu svého ducha, jeho moudrost, vedení, kreativitu a podporu jsem konečně cítila hluboko v sobě, v každé buňce svého těla. Už jsem jí nemusela hledat venku nebo se do ní nořit skrze meditaci nebo rituály. Spojení se všemi svými dary jsem měla ihned a kdykoliv k dispozici.

                                              Předtím to tak ale nebylo 
Vždycky jsem se vznášela spíš někde půl metru nad zemí. Taková ta éterická, zasněná bytost, pro kterou je abstraktní svět emocí, pocitů a vhledů vlastní duše skutečnější než běžná šedá realita.

Trápily mne také časté psychosomatické problémy a bolesti, které různě přicházely a odcházely, ale všechna vyšetření byla vždy negativní, i když nepříjemné fyzické symptomy přetrvávaly.

Už ve dvaceti mne začaly zajímat různé

Bylo mi jasné, že si musím pomoct sama. Ale jak?