Alena Hanušová

Jsem hlavně obchodník, networker, vyjednavač. Ráda jsem mezi lidmi, poslouchám, co potřebují, a hledám společně s nimi cesty, jak by to mohli dostat. Spojovat zákaznické potřeby s produkty, které je naplní, mně odjakživa bavilo.

Moje cesta k RE-CREATION začala hledáním řešení chronického zdravotního problému. A skončila nalezením sebe sama, jakkoliv to zní jako otřepané klišé. Je mi dobře v tom, jaká jsem a vím, co mohu lidem kolem sebe přinést.

Dodnes si pamatuji svoje první "dýchání". Bylo to na byznys semináři, který vedla Daniela Aidan. Začala jsem nádech nosem, výdech směrem dolů do kotníků a .........nádherně se mi vyprázdnila hlava. Jako by mi z mozku opadal prach. Jako by byl najednou čistý a profouknutý každý závit :).

Ten pocit byl tak neuvěřitelně uvolňující, že jsem prostě chtěla víc.

V životě považuju za důležité dávat svou energii do toho, co má v tu danou chvíli smysl a dopad v realitě. To je nutné vykonat, protože to přinese změnu nebo posun.

Považuji za důležité s druhými sdílet - své radosti i trápení, znalosti a zkušenosti, své talenty. Nabídnout a nechat druhé si svobodně vybrat, zda to přijmou. Stejně tak považuji za důležité mít možnost svobodně si vybrat, co s kým budu sdílet a co už ne.

Považuji za důležité lidi kolem sebe podporovat a povzbuzovat. Usmát se, obejmout. Nic mě to nestojí.

Když jsem vstupovala do výcviku lektorů, vlastně jsem ani lektorské ambice neměla. Můj postoj byl: "Budu spokojená, když pomůžu sama sobě". Ale už během kurzu jsem začala nadšeně rodině a známým ukazovat, co že to tedy dělám. Překvapilo mně, že se zájmem poslouchali a také, že pochopili můj výklad. A ke konci kurzu už jsem měla prvního klienta.

Moc si přeji, aby se tohle jednoduché cvičení stalo denní rutinou každého člověka. Jako sprchování nebo čištění zubů. Aby o něm vědělo co nejvíce lidí a pokud si chtějí pomoci sami, aby k tomu měli tenhle jednoduchý nástroj.

RE-CREATION totiž způsobí, že se začnete cítit dobře v tom, kdo jste a co jste. Z toho pak čerpáte sílu na každý váš den. Máte směr, máte energii, rozumíte sobě i druhým. Jste fit v hlavě, v těle i v srdci. Představte si, že by tahle žil každý. To by bylo fajn, ne?

A proto to dělám. Proto RE-CREATION předávám dál.

Díky cvičení jsem klidnější, soustředěná a vyrovnaná. Bývala jsem velký dramatik, nezvládala jsem své emoce. To je teď pryč. Samozřejmě mně občas něco rozhodí, ale dokážu se rychle dostat zpátky do pohody.

Baví mně na tom, že je to praktické, krátké a vždy účinné. Jsem totiž náturou takový "brouk kvapník" a potřebuju, aby se věci děly hned :).